Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Modern Servisle Hizmet Verecekler….

08 Şubat 2012 Çarşamba, 09:51
Modern Servisle Hizmet Verecekler….

Uçkan, “geleneksel okul servis anlayışını artık geride bırakıp, daha modern, daha güvenli ve yönetmeliğe uygun bir şekilde yapmak için yepyeni bir oluşum kurarak sizlerin karşınıza çıkmış bulunmaktayız”
 
 
Sınırlı sorumlu 241 No’lu Hatay servis hizmetleri motorlu taşıyıcılar kooperatifi Başkanı Doğan Uçkan, beraberindeki yönetim kutulu üyeleri ile birlikte Antakya Gazeteciler Cemiyeti’nde (AGC) bir basın açıklaması düzenledi.
 
Uçkan, 21 aralık 2011 de göreve geldikleri günden bu yana yeni bir yönetim anlayışı benimsediklerini ifade ederek Geleceğimiz olan çocuklarımızın dana güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlamayı arzuladıklarını söyledi.
 
Başkan Uçkan şöyle devam etti: “bu nedenle geleneksel okul servis anlayışını artık geride bırakıp, daha modern, daha güvenli ve yönetmeliğe uygun bir şekilde yapmak için yepyeni bir oluşum kurarak sizlerin karşınıza çıkmış bulunmaktayız.
 
Amacımız geleceğimiz olan çocuklarımıza, sağduyulu, trafik kurallarına uyan, güvenliği her şeyin üstünde tutan, bilinçli şoförlerimizle birlikte modern, konforlu ve yenilenen araçlarımızla hizmetin en iyisini vermektir.
 
Uçkan, Oluşturdukları bu yeni yönetim ve yeni çalışma anlayışlarında kendilerinden desteğini esirgemeyen Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr Lütfü Savaş, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kooparatif Başkanı Sabit Teksöz, şoförler Odası Başkanı Aziz Yılmaz ve Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Kadir Teksöz’e teşekkürlerini iletti. H.Bozok

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz