Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

MKÜ’ye Ziyarat

24 Temmuz 2012 Salı, 18:05
MKÜ’ye Ziyarat

Hatay Polis Meslek Yüksek Okulunda düzenlenmekte olan ıç ışleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Genel Müdürlüğü’nün ortak yürüttüğü ‘Eğlenerek öğrenelim Yaz Kampı’na katılan ilköğretim öğrencileri Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Koç’u ziyaret etti.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
üniversite Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarette konuşan Hatay Polis Meslek Yüksek Okulu Kampı Koordinatörü Baş komiser Cemal şahin, beşer gün süren ve toplamda beş haftadan oluşan kamp çerçevesinde Hatay’da bulunan kurum ve kuruluşları ziyaret ettiklerini belirtti. 
 
 
 
şahin, kamptaki amaçlarının öğrencilere milli ve manevi değerlerimizi kazandırmak,  birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek, yurttaşlık ve tarih bilincini yükseltmek, kent kültürüne uyumu kolaylaştırmak,  sosyalleşmeyi sağlamak ve eğitimlerinde motivasyonu artırmak olduğunu söyledi.
 
 
 
üniversite hakkında bilgiler veren Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Koç da, “ Siz başarılı gençlerin başarısının devamını ve daha sonrada böyle üniversiteleri kazanıp okumanızı temenni ediyorum. 
 
 
 
Mustafa Kemal üniversitemiz’de Türkiye’nin her tarafından gelip de okuyan 30 bin civarında öğrencimiz var. Gelecekte bu öğrencilerin arasında sizlerin de olmasını temenni ediyoruz.” şeklinde konuştu. 
 
 
 
öğrencilere başarılı olmaları için mutlaka düzenli ve programlı ders çalışmaları gerektiğini söyleyen Rektör Vekili Koç, “En kötü program, programsız çalışmaktan daha iyidir.  Ders çalışırken kendinize bir program yapın ve o programa uymaya çalışın.
 
 
 
 Daha sınava çok var düşüncesiyle hareket etmeyin, her şeyi sınavın olduğu yıla bırakmadan düzenli bir şekilde çalışırsanız, temelinizi sağlam tutarsanız en iyi bölümleri kazanırsınız” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz