Son Dakika
19 Ocak 2018 Cuma

MKÜ’de Kick Boks şampiyonası…

14 Şubat 2012 Salı, 14:00
MKÜ’de  Kick Boks şampiyonası…

Güder, “Sağlıklı nesillerin toplumumuzda çoğalması adına gerek spor yatırımları ve gerekse bu tür organizasyonlar olmak üzere her fırsatta spora destek veriyoruz, çünkü spor alanındaki gelişmişlik, bir milletin sağlıklı beyin gücünü temsil etmektedir”

Hatay ıli Kick Boks şampiyonası Mustafa Kemal üniversitesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlendi.Gönderdiği mesajında, bu şampiyona için Mustafa Kemal üniversitesi’nin başta olmak üzere büyük emek harcandığını kaydeden Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayacı, “Güzel bir organizasyonu Hatay halkı ile buluşturmak, bizim için mutluluk verici bir durumdur. Bu heyecanı bizlerle paylaşan tüm Hatay halkına, şampiyonamıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

 
 
MKü Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder ise gönderdiği mesajda spora tam destek verdiklerini belirterek, üniversitenin önemli bir spor organizasyonuna ev sahipliği yaptığını, Bu tür organizasyonların, şehrin tanıtımında önemli bir paya sahip olduğunu ve üniversitenin alt yapıdan üst yapıya kadar sporun her kademesinde yer almakta olduğunu ifade etti.

 

 

Sağlıklı nesillerin toplumumuzda çoğalması adına gerek spor yatırımları ve gerekse bu tür organizasyonlar olmak üzere her fırsatta spora destek verdiklerini belirten Güder, “çünkü spor alanındaki gelişmişlik, bir milletin sağlıklı beyin gücünü temsil etmektedir” dedi

 
 
 
 
Gerçekleşen açılış töreninin ardından Kick Boks sporuna katkılarından dolayı; Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,MKü Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor ıl Müdürü Emrullah Taşkın, üniversitemiz BESYO Müdürü Ahmet Koç, Kick Boks Antrenörü ve Dan Kurulu üyesi Ahmet Kural ile Kick Boks Hatay ıl Temsilcisi ve Antrenörü  Ahmet Kaşık’a teşekkür plaketi verildi.

 

Müsabakaları izlemek üzere, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Adem Yazar, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Suat Erdoğan, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Müdürü Doç. Dr. Ahmet Koç, Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor ıl Müdürü Emrullah Taşkın, Türkiye Kick Boks Federasyonu ıl Temsilcisi Ahmet Kaşık da organizasyona katılım gösterdi. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz