Son Dakika
22 Eylül 2018 Cumartesi

Mkü Sosyal Tesisleri Misafirlerini Bekliyor

22 Temmuz 2011 Cuma, 09:24
Mkü Sosyal Tesisleri Misafirlerini Bekliyor

Mustafa Kemal üniversitesi (MKü) Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı ”MKü Misafirhane ve Lokal ışletmesi”, eski rektörlük binasında misafirlerini bekliyor. 
MKü Basın ve Halka ılişkiler Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, işletmenin çarşı merkezi, bankalar ve ulaşım noktalarına yakın olmakla beraber üniversiteye gelen konuklara yirmi dört saat hizmet verdiği belirtildi. 
 
 
 
 
 
Misafirhanenin öncelikli amacının, üniversiteye kongre, seminer gibi çalışmalar yapma amacı ile ziyaret eden konukların konaklama ihtiyaçlarını karşılamak, bunun yanı sıra üniversite içerisindeki birimlerden gelecek olan konukları da burada ağırlamak olduğu bildirildi. 
 
 
 
 
Açıklamada, misafirhanenin 19 tek kişilik, 7 çift kişilik, 1 üç kişilik ve 3 süit oda olmak üzere toplam 30 oda ve 65 yatak kapasiteli, odaların tamamında sürekli olarak sıcak su, minibar, tv, dahili telefon, klima ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Odalar, son derece özenle hazırlanmış olup odaların tamamına yakını salon ve yatak odası birbirinden bağımsız mekânlar olarak ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde düzenlendiği kaydedildi. 
 
 
 
Lokal ise misafirhane ile yan yana, 150 kişilik yazlık bahçesi ve 65 kişilik kapalı alanı ile hizmet vermektedir. Kapalı alanda, televizyonlu dinlenme bölümü bulunmakta ve her iki alanda sabah kahvaltı servisi verilmektedir. Lokalde işletme sorumlusu ve ona bağlı 4 servis elemanı, 4 aşçı, 2 resepsiyonist ve misafirhane ile birlikte 3 genel temizlik elemanından oluşan görevliler ile konuklara en iyi hizmetin sunulduğu belirtildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz