Son Dakika
18 Ocak 2018 Perşembe

MKÜ Güvenlikçilerine Seminer…

06 Nisan 2010 Salı, 10:11
MKÜ Güvenlikçilerine Seminer…

Mustafa Kemal üniversitesi Güvenlik görevlilerine Rektörlük Mavi Amfi’de seminer verildi.Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  M. şerefettin Canda‘ nın katkılarıyla Mustafa Kemal üniversitesi’ ndeki  tüm birimlerin  verimliliklerini arttırılması, çağdaş ve yüksek donanımlı hizmet verilebilmesi amacıyla kurum içi bilgilendirme ve eğitim çalışmalarında büyük bir ivme yaşanmıştır.
 
Bu gelişmeler karşısında  Koruma ve Güvenlik Amirliği de kayıtsız kalmayarak bünyesinde görev yapan tüm Güvenlik Görevlilerine bir takım eğitim seminerleri düzenlemiştir. 2009 yılı içerisinde “Etkili ıletişim Teknikleri, 5188 Sayılı Kanun”  v.b konularda eğitim  seminerleri düzenlenmiş, 2010 yılında da planlanan eğitim çalışmalarının ilki olan “Olay Yeri ınceleme, Olay Yerinde Alınacak Tedbirler ve Patlayıcı Maddeler” adlı seminer 02.03.2010 Cuma günü Rektörlük Mavi Amfi’ de verilmiştir.
 
Seminere konuşmacı olarak Olay Yeri ınceleme ve Patlayıcı Maddeler Uzmanı Emekli Jandarma Astsubay Cahit Suat katılmış olup, üniversitemiz Koruma ve Güvenlik Amiri Ali Ak ile birlikte Teorik ve Uygulamalı anlatımda bulunmuşlardır

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz