Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

MKÜ Büyümeye devam ediyor…

15 Ekim 2009 Perşembe, 09:48
MKÜ Büyümeye devam ediyor…

Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. şerafettin Canda’nın büyük özveri ve çalışmalarıyla Eğitim Fakültesi bünyesinde “ıngilizce öğretmenliği ikinci öğretim” programı ve “özel Eğitim Bölümü Eğitim öğretmenliği Programı” açıldı.
2009–2010 eğitim-öğretim yılı ek yerleştirmesiyle ıngilizce öğretmenliği ikinci öğretim programına 60 öğrenci, özel Eğitim Bölümü Eğitim öğretmenliği Programı’ na ise 30 öğrenci alınıyor.
Bu bölümlerle birlikte Antakya Meslek Yüksekokulu bünyesinde Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü Ayakkabı Tasarım ve üretimi bölümü; Yayladağı MYO bünyesinde Bitkisel ve Hayvan üretimi Bölümü Büyük ve Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliği; Dörtyol MYO bünyesinde Bitkisel ve Hayvansal üretim Bölümü Arıcılık; Belen MYO bünyesinde Muhasebe ve Vergi Bölümü Muhasebe ve Vergi Uygulamaları; Altınözü MYO Bitkisel ve Hayvansal üretim Bölümü Büyük ve Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliği; Samandağ MYO Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Bankacılık ve Sigortacılık, Bitkisel ve Hayvansal üretim Bölümü Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Büyük ve Küçükbaş Hayvancılığı ikinci öğretim ve Su ürünleri Bölümleri açılmış ve 2009-2010 eğitim-öğretim yılı ek kontenjanında öğrencilerimizin tercihine sunulmuştur

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz