Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Mitingte Kalp Krizi…

09 Mart 2009 Pazartesi, 19:53
Mitingte Kalp Krizi…

AK Parti’li Belediye Başkan Adayı, Başbakan Erdoğan’ı beklerken son nefesini verdi…
 

Aydın’ın Bozdoğan ilçesi Yazıkent Belde Belediye Başkanı Ahmet Oğuzhan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın miting yapacağı alanda beklerken geçirdiği kalp krizi sonucu öldü.
 

Alınan bilgiye göre, mitingin yapılacağı ıstasyon Meydanı’nda Başbakan Erdoğan’ı bekleyen Ahmet Oğuzhan (60), aniden rahatsızlandı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Oğuzhan’a ilk müdahale miting alanında bulunan ambulansta yapıldı.
 
Aynı ambulansla Aydın Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’ne kaldırılan Ahmet Oğuzhan, kurtarılamadı.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kalp krizi geçirerek vefat eden Yazıkent Beldesi Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Ahmet Oğuzhan’ın ailesine başsağlığı diledi.
 
Başbakan Erdoğan, ıstasyon Meydanı’ndaki mitingin ardından Aydın Devlet Hastanesine geldi. Başhekim Niyazi Kocakaplan’dan bilgi alan Başbakan Erdoğan, Ahmet Oğuzhan’ın ailesine başsağlığı dileğinde bulundu.
 
Hastane çıkışında gazetecilere açıklama yapan Erdoğan, Oğuzhan’ın kalp krizi geçirdiğini belirterek, ”Buraya maalesef alandan son nefesini vermiş olarak geldi. Burada yapılacak herhangi bir şey de kalmadı. Arkadaşlarımız baktılar ama ne yazık ki ebediyete intikal etmiş. Allah’tan rahmet diliyorum. Ailesine, camiamıza sabırlar diliyorum” diye konuştu.
 
Haber : AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz