Mirpaşa Petrol’de görkemli Power Team Showu…

21 Eylül 2016 Çarşamba, 17:13

Antakya İskenderun yolu üzeri 25. Km Maraş Boğazı Mevkii E-5 Karayolu üzerinde faaliyet gösteren Ali Mirioğlu ve Mehmet Mirioğlu kardeşlerin işletmeciliğindeki Lukoil Mirpaşa Petrol’de Lukoil Power Team (Enerji Takımı) tarafından düzenlenen etkinlik yoğun ilgi gördü.

Türkiye’nin farklı şehirlerindeki Lukoil istasyomları müdürlerinden oluşan ve Sektöründe tek olma özelliğindeki Lukoil Power Team ekibi sergiledikleri görsel Show ile E-5 karayolundaki birçok sürücüyü Lukoil Mirpaşa Petrol’e çekmeyi başararak yaptıkları işteki başarılarını bir kez daha gözler önüne serdiler. Var olan hizmet kalitesini yükseltmek, Farkındalık yaratmanın amaçlandığı etkinlikte Lukoil Mirpaşa Petrol’e gelen sürücüler güne özel indirimlerin yanında Lukoil’in genel kampanyası olan Lukoil Taraftar kartları ile de indirim kazandılar.

Yapılan görsel showu bölgede ilk defa Lukoil Mirpaşa Petrol’de gördüklerini ifade eden sürücüler, bu güzel etkinliğe imza atan işletmeciler Ali Mirioğlu ve Mehmet Mirioğlu kardeşler başta olmak üzere Lukoil Power Team ekibi ile Lukoil yöneticilerine teşekkür ettiler.

MİRPAŞA PETROL’ DE POWER TEAM SHOWU GÖRKEMLİ GEÇTİ…

Gün boyunca yoğun ilgi gören Lukoil Mirpaşa Petrol’ün bu güzel etkinliğine Türk futboluna büyük emek veren şuanda Hatayspor Üstyapı ve Alyapı’nın gelen koordinatörlüğünü yapan Milli Futbolcumuz Gökhan Zan’ın yanı sıra Hatayspor yöneticisi Aydın Toksöz, Lukoil İstasyonları İşletme Müdürü Hakan Çelikel, Lukoil saha müdürü Ali Tekbaş, Lukoil Güney Anadolu Bölgesi Müdürü Servet Yıldız katılarak Başarılı işletmeciler Ali Mirioğlu ve Mehmet Mirioğlu kardeşleri bu anlamlı etkinlikte yalnız bırakmadılar.

Bölgede ilk olma özelliğindeki bu etkinliğe imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Lukoil Mirpaşa Petrol İşletmecisi Mehmet Mirioğlu, müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam ettiklerinin altını çizdi. Mirioğlu: “Bölgemizde en çok tercih edilen Akaryakıt istasyonu olarak bu güzel etkinliğimiz ile müşterilerimize farklı bir gün yaşatmayı amaçladık. Lukoil Power Team ekibinin başarılı çalışmaları ile renklenen istasyonumuzda müşterilerimize indirimli satışlarımızın yanında İkramlarda bulunduk.

Herkesten tam not alan bu güzel etkinliğimizin gerçekleşmesinde emeği geçen Lukoil yöneticilerimiz başta olmak üzere, gün boyu emek sarfeden Lukoil Power Team ekibine; bizi yalnız bırakmayan Hatayspor Genel Koordinatörü Milli Futbolcumuz Gökhan Zan’ın yanı sıra Hatayspor yöneticisi Aydın Toksöz, Lukoil İstasyonları İşletme Müdürü Hakan Çelikel, Lukoil saha müdürü Ali Tekbaş,Lukoil Güney Anadolu Bölgesi Müdürü Servet Yıldız’a ve alışverişlerinde bizleri tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

NEDEN LUKOİL SORUSUNA VERİLECEK ÇOK CEVAP VAR…

DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. ÖZEL ŞİRKETİ LUKOIL 3 kıtada ve 26 ülkede perakende olarak hizmet vermektedir. Bu ülkeler arasında Amerika da yer almaktadır. 6 ülkede rafinerisi bulunmakta olup 9 farklı noktada da üretim yapmaktadır.

Dünyadaki kanıtlanmış rezervlere bakarsak; toplam çıkarılan ham petrolün %2’si, hidrokarbon rezervlerinin ise %1’ine sahiptir. Sadece Rusya’nın ham petrol üretiminin %16’sını, rafinerisinin ise %15’ini gerçekleştirmektedir.

Tüm dünyada 6000’e yakın istasyonu ve 100.000’e yakın çalışanı bulunmaktadır. Dünyanın doğal kaynaklarını en geniş şekilde kullanan şirketlerinden biri olarak, LUKOIL uluslararası çevresel standartlara sıkı bir şekilde uymaktadır.

LUKOIL’in şu anda Türkiye genelinde 600’e yakın istasyonu bulunmaktadır. Türkiye’de LUKOIL çatısı altında toplamda 12.000 kişi evine ekmek götürmektedir.

Türkiye’de 4 büyük takım ile ortak bir projeye imza atan ilk ve tek şirkettir. 4-4’Lük kampanyası ile özel günlerde taraftar karta anında %4 indirim sağlamaktadır.

İŞTE BU VE BUNA BENZER DAHA SAYAMADIĞIMIZ BİRÇOK NEDENDEN ÖTÜRÜ HATAY; TIPKI TÜRKİYE GİBİ LUKOIL DİYOR…

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz