Son Dakika
19 Ocak 2018 Cuma

Milli Yüzücüden Başkan Savaş’a Ziyaret

01 Mart 2012 Perşembe, 10:48
Milli Yüzücüden Başkan Savaş’a Ziyaret

25-26 şubat tarihleri arasında Bursa’da düzenlenen Türkiye Masterler Yüzme şampiyonası’nda 50 m. Kurbağa stilinde Türkiye 2.’si olan Hataylı Milli yüzücü Kamil Köseoğlu, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı ziyaret etti.
 
 
25-90 yaş arası 250 sporcunun iştirak ettiği 50-54 yaş arası yüzme yarışmalarında ilimizi başarı ile temsil eden Kamil Köseoğlu, 400 metre karışıkta Türkiye 3.lüğü,  50 metre serbest ve kelebek branşlarında Türkiye 4.’lüğünü elde ettiğini ifade etti.
 
 
Elde ettiği bu başarılarda Antakya Belediye Başkanı Savaş’ın büyük katkıları olduğunu kaydeden Köseoğlu, Başkan Savaş’ın bugüne kadar kendisine vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti.
 
Savaş ise, kazandığı başarılar ve madalyalardan dolayı Köseoğlu’nu kutlayarak, “Sizin bu yaşta spor yapmanız gençlere ve gelecek nesillere iyi bir örnek teşkil etmektedir. 2013 yılında hizmete sunmayı planladığımız Antakya Belediyesi Spor Kompleksi sizlere, gençlerimize, spor yapmayı isteyen herkese önemli ölçüde ev sahipliği yapacaktır.
 
 
şehrimizin çok amaçlı spor branşlarını bünyesinde barındıracak böylesi modern bir tesise ihtiyacı vardır. Altınçay Mahallesi Ağız Diş Hastanesi arkasındaki alana yapılacak olan tesis ile çok sayıda gencimizin kahve köşelerinden, kötü alışkanlıklardan uzak durması sağlanmış olacaktır.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz