Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

MHP, ıddialıyız….

17 Mart 2009 Salı, 10:04
MHP, ıddialıyız….

30 Mart’da hemşehrilerimize kazanacağımız Antakya Belediyesinde Osmanlı Kahvesi ikramı yapacağız…
 
Milliyetçi Hareket Partisi Antakya Belediye Başkanlığı yarışında ağırlığını iyiden iyiye hissettirmeğe başladı. Başlangıçta birçok kişinin şans tanımadığı MHP’de ilerleyen seçim süreciyle birlikte yükselen ivme seçime 12 gün kala parti kurmayları ve adayının yüzünü güldürmeğe başladı.
 
MHP’nin adayı Mahmut Alpagot’la Milletvekili ızzettin Yılmaz parti yöneticileri ve kadın ve gençlik kolları ile Antakya Belediye Başkanlığını almakta iddialı olduğu ifade ediliyor. Partili kurmayları, 29 Mart günü Antakyalıların rant ve rüşvet çetesine Osmanlı Tokadı atmak suretiyle son vereceğini ve kazanacakları Antakya Belediye Başkanlığı seçimi ile 30 Mart Pazartesi günü Antakyalılara Belediye binasında Osmanlı Kahvesi ikramında bulunacaklarını söylüyor.
 
Bir MHP’li yönetici AKP’ye seçmenin ders vereceğini söylerken; “Antakyalı seçmen akıllıdır zekidir, kendisini aldatanı affetmez. 29 Mart’da bu şansı iyi kullanacak ve rant çetesine, rüşvet çetesine Osmanlı tokadı vurarak cümle aleme duyuracaktır” değerlendirmesinde bulunuyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz