MHP Adaylarını Tanıttı…

13 Ocak 2014 Pazartesi, 13:37
MHP Adaylarını Tanıttı…

Milliyetçi Hareket Partisi yaklaşan Yerel Seçimler öncesinde Belediye Başkan adaylarını gerçekleştirilen törenle vatandaşlara tanıttı.

MHP Hatay ıl binası önünde gerçekleşen ve çok sayıda vatandaşın katıldığı aday tanıtım etkinliğinin açılış konuşmasını MHP Hatay Milletvekili şefik çirkin yaptı.
Aday tanıtım töreninin hayırlara vesile olmasını dilediğini söyleyerek sözlerine başlayan MHP Hatay Milletvekili şefik çirkin, “Türkiye olarak sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Bizim ikazlarımıza rağmen Dış politikada hatalar yapıldı. Türkiye bir imparatorluğun emanetidir. Her dine ve her ırka mensup insanlar “Türk” milletinin şerefli birere evladıdır” dedi.

şefik çirkin, “Türk siyaseti oy alabilmek için Sağ ve Sol olarak bölündü. Bu girdaptan kurtulmalıyız. ımralı canisini Barış elçisi gibi gösteriyorlar” diye konuştu.
Tutuklu Milletvekili Engin Alan’ın tutuklu bulunmasını da eleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili şefik çirkin, “BDP ve CHP Milletvekillerinin tutuklamaları kaldırılıyor ve mecliste yemin ediyorlar. Bir tek Engin Alan Paşa kalıyor. Nedir bu nefret? Ben Türkiye için MHP diyorum” ifadelerini kullandı.

MHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan, “Bende ülküdaşım. Ben ülkücü ve MHP’li bir ruhla belediye başkanlığı yaptım. Antakyalılar dost ve akrabadırlar. Belediyecilik yapmak sanattır. Belediyecilik insanlara hizmet etmektir. Mevkii koltukları bazen insanları değiştirebiliyor” dedi.

15 sene boyunca ıskenderun Belediye Başkanlığı yaptığını hatırlatan ve hiçbir Hileli işe karışmadığını belirten Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan, “Beşir Atalay’a sesleniyorum. Sen Hatay halkını tehdit edemezsin. Bizim Belediyecilik anlayışımızda herkesi kucaklamak var. Sizlerden rica ediyorum herkesin inancına saygılı olun. Biz ayrıştırmaya değil birleştirmeye geldik. Biz Türkiye’nin güçlü silahı olacağız. Biz Bu devleti ve Bu Milleti öldürmeyeceğiz. Hizmet sunacağız. AKP Hükümeti kıblesini şaşırdı” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz