Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

MGM Petrol fark yarattı…

15 Aralık 2012 Cumartesi, 09:37
MGM Petrol fark yarattı…

Geçtiğimiz günlerde Antakya’ da faaliyete giren MGM Petrol hizmete başladığı ilk günden buyana hizmet kalitesinde farklılığıyla kendinden sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Antakyalı başarılı genç işadamı Mehmet Güzelmansur’ un sahipliğini üstlendiği çevre yolu üzerindeki MGM Akaryakıt ıstasyonu’ nda müşterilere kendilerini özel hissetmeleri sağlanıyor. Aynı zamanda Antakya Belediye’ sinde Meclis üyesi olan Mehmet Güzelmansur’ müşterilerine en iyiyi en güzeli sunmaya çalıştıklarını söyledi.
 
Serinyol’ da yıllardır toptan akaryakıt satış istasyonu bulunan işadamı Mehmet Güzelmansur, Antakya çevre yolunun Bahçelievler yanında da modern bir akaryakıt istasyonunu Hataylılara kazandırmanın haklı gururunu yaşıyor.
 
Her gün 07:00-11:00 saatleri arasında müşterilere çay-simit ikramıyla da şaşırtan MGM Petrol; köpüklü araç yıkama hizmetlerini de ücretsiz veriliyor. Mehmet Güzelmansur’ a ait kısa süre önce hizmete giren akaryakıt istasyonunun olay yaratan bir diğer kampanyasının ise Simge Süpermarketler’ den bir defada yapılacak 100 TL’lik alışveriş sonrası verilen 5 TL HEDıYE KUPONU’ yla tüm müşterilerine indirim sunmak şeklinde olduğu bildirildi. 
 
Antakya’ nın yine alanında oldukça başarılı iş adamı Hazan Kazar’ ın sahibi olduğu Simge Marketler zinciri ile yapılananlaşma neticesinde uygulamaya konulan bu kampanya kamuoyunda takdir ediliyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz