Son Dakika
19 Ocak 2018 Cuma

Mevlid Kandili Kutlu Olsun…

25 Şubat 2010 Perşembe, 13:51
Mevlid Kandili Kutlu Olsun…

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş; 25 şubat Perşembe akşamı (Bugün) idrak edeceğimiz Mevlid Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Hemşehrilerinin ve tüm ıslam âleminin mübarek Mevlid Kandili’ni tebrik eden Belediye Başkanı Savaş, yayımladığı mesajında şunları belirtti:
Peygamberimizin ahlâk ve fazilet dolu hayatını öğrenmek ve örnek almak bizim en başta gelen görevlerimizdendir. Asıl o zaman O’nun sevgisini ve hoşnutluğunu kazanmış oluruz.
ıslam ülkelerinin ve tüm dünyanın derin acılar yaşadığı günümüzde, Peygamberimizinbizlere sunduğu mesajlara kulak vermeye ve ortaya koyduğu yüksek ahlakı örnek almaya daha çok ihtiyacımız var.
Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bu anlamlı gecenin barış, huzur ve hoşgörüOrtamının gelişmesine vesile olmasını diliyorum.
Hemşerilerim başta olmak üzere, tüm milletimizin ve ıslam âleminin mübarek MevlidKandili’ni en içten dileklerimle tebrik eder, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık ve esenlikler getirmesi temennisiyle, saygılar sunarım.”
 
Bizde Asya Gazetesi olarak Tüm ıslam aleminin Mevlid Kandili’ ni kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz