Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Metin Kuseyri nişanlandı…

22 Eylül 2013 Pazar, 19:24
Metin Kuseyri nişanlandı…

ılimizin sevilen simalarından aynı zamanda Antakya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Metin Kuseyri, yine oda çalışanlarından Dilek Taşçı ile evlilik yolunda ilk adımını attı. çiftin nişan yüzüklerini kentin tanınmış simalarından Antakya Ticaret Borsası Mehmet Ali Kuseyri’nin babası Kazım Kuseyri taktı. Hatay’a gezi ve açılışlara katılmak üzere gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise gecede sürpriz yaparak, çiftin nişan törenine katıldı ve mutluluklar dileyerek, “Allah tamamına erdirsin” dedi.
 
Savon Otel’de düzenlenen nişan törenine Antakya Ticaret Borsası Mehmet Ali Kuseyri’nin yanı sıra borsa yönetimi, meclis üyeleri, oda çalışanları ile seçkin davetli topluluğu katılırken, Dilek Metin çiftinin mutlulukları görülmeye değerdi.
Gece boyunca pistten hiç inmeyen çift, evlilik yolunda attıkları ilk adımı Kasım ayında nikah masasında perçinleştireceklerinin müjdesini davetlilere verdiler.
 
Bu arada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte CHP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap, CHP ıl Başkanı Servet Mullaoğlu, il ve ilçe yöneticileri de nişan törenine katılan isimler arasında yer aldılar.
 
Asya Gazetesi olarak Dilek&Metin çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyor, Taşçı ve Kuseyri ailelerini tebrik ediyoruz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz