Mengüllüoğlu; Defne’ye aday adayı…

16 Ekim 2018 Salı, 10:45

Yıllardır mevcut Belediye Başkanı İbrahim Yaman’la uyum içerisinde çalışan aynı zamanda Defne Belediyesi’nde Meclis Üyeliği yapan Hikmet Mengülloğlu’nun CHP’den Defne Belediyesi Başkan Aday Adayı olduğunu açıklaması ilçede büyük yankı uyandırdı.

Defne Belediyesi CHP Meclis Üyesi olan Hikmet Mengüllüoğlu, önceki gün gerçekleştirdiği toplantıda ‘Defne Belediyesi Başkanlığı aday adayı olduğunu açıkladı.

Büyük ses getiren aday açıklamasında, kendisine güvenen kitlenin büyük rol oynadığını ifade eden Hikmet Mengüllüoğlu, iyi hizmetler yapabilmek için göreve talip olduğunu vurguladı.

MENGÜLLÜOĞLU; SAVAŞ’A YAKINLIĞIYLA BİLİNİYOR…

Görkemli bir toplantı gerçekleştiren ve HBB Başkanı Lütfü Savaş‘a yakılınlığı ile bilinen Hikmet Mengüllüoğlu aile bireylerinin onayını alarak Defne Belediyesi’ne talip olduğunu söyledi.

Açıklamasında merak edilen Lütfü Başkanın onayını alıp almadığı sorusunu cevapsız bırakan Meclis üyesi Mengüllüoğlu’nun aile bireylerinin onayı derken Başkan Lütfü Savaş’ı da kasdetip kasdetmediği merak konusu…

DEFNE HİZMETE LAYIK AMA HİZMETE AÇ…

Gerçekleştirdiği toplantıda, Defne ilçesinin hizmete aç olduğunu ifade eden Mengüllüoğlu, “Uzun zamandır büyük bir teveccüh ve sevgiyle, beni tanıyan ve bana güvenen kitlelerin Defne Belediye Başkanlığına Aday Adayı olma ısrarını uzun uzadıya değerlendirdim…

Defne’mizin büyükleri ile geleceği olan gençlerin fikrini ve her daim yanımda olduklarını bildiğim Mengüllüoğlu Ailesinin onayını aldıktan sonra aday adaylığına karar verdim.

Hizmete layık ama hizmete aç Defne’mize daha iyi bir gelecek sunabilmek ve hizmet eri olabilmek adına Defne Belediye Başkan Aday Adaylığımı, sizlerle paylaşmaktan onur duyarım.

Allah’ın izni ve sizlerin desteğiyle bu yolda yürümek benim için şereftir. Desteklerinizi esirgemeyeceğinizi temenni eder hepinize sonsuz saygılarımı sunarım” açıklamalarında bulundu.

DEFNE’YE SES GETİREN ADAY Hikmet Mengüllüoğlu kimdir?

17.05.1962 doğumlu Mengüllüoğlu, Hatay’ın Defne ilçesi Koçören (Mengülllü) Köyü’nde doğmuştur.
İş adamı olan Mengüllüoğlu, Özmengüllü Uluslararası Nakliyat Etkin Limited Şirketi’nin Genel Müdürlüğünü yapmaktadır.

Daha önce Uluslarası Nakliyeciler Derneği’nde üyelik ve yöneticilik yapmıştır.

Ticaret Odası’nda Meclis Üyeliği ve 2014 yerel seçimleri sonrasında da Defne Belediyesi Meclis Üyeliği yapan Mengüllüoğlu, şu an Defne Belediyesi Belediye başkan aday adayıdır.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz