Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Melis’i Desteklemeye Devam…

11 Şubat 2012 Cumartesi, 11:17
Melis’i Desteklemeye Devam…

Her hafta Pazar akşamı Show TV’de yayınlanan, yapımcılığını ve sunuculuğunu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, yurt içinde ve yurt dışında ilgiyle izlenen “O Ses Türkiye” adlı programda hemşerimiz Melis Kar’ın, ilimizi başarıyla temsil ettiğini ifade eden Antakya Ticaret ve Sanayi odası başkan yardımcısı Remzi Güzel, Hataylıyım diyen herkesin Melis Kar’a destek vermesi gerektiğini söyledi.
 
 
Yazılı olarak yaptığı açıklamada Antakya doğumlu olan Melis Kar’ın sesi ve yorumlarıyla yarışmadaki jüri üyeleri Mustafa Sandal, Hülya Avşar, Hadise ve Murat Boz gibi ünlü sanatçıların ve tüm izleyenlerin büyük beğenisini toplamayı sürdürdüğünü belirtti.
 
 
Remzi Güzel, “Yarışma formatı gereği ünlü sanatçı Murat Boz’un takımında yer alan ve her hafta seyircilerin kısa mesaj yöntemiyle verdikleri oylarla takımında son ikiye kalarak yarı finale yükselmeyi başaran Melis Kar, başarılı performansıyla ilimizin tanıtımına da önemli ölçüde katkı sağlıyor. Antakya’lı olduğunu her fırsatta vurgulayan Melis Kar hemşerilerinden gelecek destekle yarışmada 1.liği elde etmeyi amaçlıyor.”dedi.
 
 
 
Melis Kar’a destek için Melis Yazıp 2950’ye mesaj atılmasını isteyen Antakya Ticaret ve Sanayi odası başkan yardımcısı Remzi Güzel; “ Show TV’de yayınlanan, yapımcılığını ve sunuculuğunu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, yurt içinde ve yurt dışında ilgiyle izlenen “O Ses Türkiye” programında, güzel sesi, yorumlarıyla ilimizi başarıyla temsil eden yarı finale yükselen hemşerimiz Melis Kar kızımıza tüm hemşerilerimizi desteklerini sürdürmeye davet ediyorum artık yolun sonuna gelindi.
 
 
 
ülkemizde ve yurt dışında yayın yapan Show TV’de ilgiyle takip edilen, izlenme oranları oldukça yüksek olan programda Antakya’nın adının duyulmasına vesile olan hemşerimiz Melis Kar’a ilimizde, ülkemizde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan Hataylıların kısa mesaj yöntemiyle verecekleri oylarla destek olmalarını rica ediyorum.
 
 
Bu vesileyle bir kez daha Melis kızımıza şehrimizin tanıtılmasına yaptığı katkı münasebetiyle teşekkür ediyor, final yolunda başarılar diliyoruz.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz