Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Marka Yönetimi Eğitimi…

30 Kasım 2011 Çarşamba, 09:35
Marka Yönetimi Eğitimi…

Küçüktepepınar, “markalaşmada en önemli basamak ise iç ve dış tüketicilere verilen önemdir, insana değer vermeyen hiçbir kurum veya kuruluş, hiçbir markan ayakta kalamaz”Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOğAKA), Küçük ve Orta Büyüklükteki ışletme (KOBı)  temsilcilerine ürün ve hizmetlerine marka değeri kazandırılmasını teşvik etmek amacıyla ”Markalaşma ve Marka Yönetimi Eğitimi” düzenlendi.
 
 
 
 
Eğitim öncesi katılımcılara DOğAKA hakkında kısa bir bilgi veren DOğAKA ışletme ve Değerlendirme Birim Başkanı Tarık Mete çanga, DOğAKA olarak 125 Sodes, 104 Teknik Destek ve 101 mali destekli proje ve eğitime destek olduklarını söyledi.
 
 
 
Marka Danışmanı Cem Küçüktepepınar’ın eğitmen olarak katıldığı, DOğAKA merkez binası toplantı salonunda düzenlenen eğitimde işletme sahipleri ve temsilcilerine markalaşma ve şirketleşme konusunda atılması gereken adımlar hakkında bilgi verildi.
 
 
 
 
 
 
Bir ürün veya hizmetin sahip olduğu tüm niteliklerle bir marka olarak bilinir hale gelmesinin önemli olduğunu belirten Küçüktepepınar, markalaşmada en önemli basamağın ise iç ve dış tüketicilere verilen önem olduğunu, insana değer vermeyen hiçbir kurum veya kuruluşun, hiçbir markanın ayakta kalamayacağını dile getirdi.
 
 
 
 
 
Küçüktepepınar, markalaşan ürünlerin, çeşitli iletişim ve pazarlama stratejileriyle tüketicilerin zihninde ayrıcalıklı bir yer tutabildiğini ve tüketiciler tarafından aynı işi gören farklı ürünler arasından tercih edilebildiğini söyledi. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz