Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Marka Kent ve MKÜ…

01 Şubat 2010 Pazartesi, 11:02
Marka Kent ve MKÜ…

Hatay Marka Kent Dergisi editörü Kader çetinkaya, Arif Taşyürek, Nevra Bulgurcu Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. şerefettin Canda’ yı makamında ziyaret ettiler.
“Marka Kent Dergisi olarak görevimiz tüm kurumların basın yayın organlarıyla işbirliği içerisinde, Hatay’ da gelişen önemli duyuru, proje, yatırım haberleri ile insanlarımızın doğru bir şekilde bilinçlenmesini sağlamak ve şehrimizi daha da kurumsal bir yapıda temsil edebilmektir.
Bunun yanı sıra kentimizi turizm bakımından da daha profesyonel bir açıdan yansıtmak, kültürümüzü ve tarihimizi her fırsatta yurtiçinde ve yurtdışında misafirlerimize tanıtmaktır” diyen Kader çetinkaya Mustafa Kemal üniversitesi’ nde de çok büyük atılımlar yapıldığını, bunları Türkiye’ nin her yerine göstermek istediklerini belirttiler.
Rektör Canda ise Marka Kent Dergisini kutlayarak üniversitemiz Ortadoğu’ nun ve bölgenin tıp merkezi olma yolunda hızla ilerlediğini belirterek Hatay’ ın ve üniversite’ nin tanıtılması konusunda göstermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti ve başarılar diledi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz