Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Malzemeler Basına Gösterildi…

15 Şubat 2012 Çarşamba, 18:06
Malzemeler Basına Gösterildi…

Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep’te faaliyet gösteren bir suç örgütüne yönelik düzenlenen eşzamanlı operasyonda ele geçirilen malzemeler basın mensuplarına gösterildi.
 
 
 
 
 
Erzin Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla Hatay merkez, Dörtyol, ıskenderun ve Erzin ilçeleri ile Osmaniye, Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesi, Gaziantep merkez ve ıslahiye ilçesindeki 25 ayrı adreste yapılan aramalarda bulunan, alacak miktarı doldurulmamış kullanıma hazır 217 adet imzalı senet, bin 23 adet boş senet, 5 el bombası, 64 bixi marka makineli tüfek mermisi, 26 dinamit lokumu, 35 metre uzunluğunda dinamit fitili, 46 dinamit kapsülü, 5 patlamaya hazır dinamit, 5 şarjör, 14 kaleşnikof marka tüfek şarjörü, 1 tabanca, 466 av tüfeği fişeği, 4 av tüfeği, 15 tabanca mermisi, 735 kaleşnikof mermisi, maliye müdürlüğüne ait boş tebliğ makbuzu ve diğer malzemeler ıskenderun Emniyet Müdürlüğünde sergilendi.
 
 
 
 
 
Erzin Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla Hatay merkez, Dörtyol, ıskenderun ve Erzin ilçeleri ile Osmaniye, Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesi, Gaziantep merkez ve ıslahiye ilçesinde daha önceden tespit edilen 25 ayrı adrese düzenlenen eşzamanlı operasyonda 24 kişi gözaltına alınmıştı. AA
 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz