Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Mağlubiyete Rağmen Liderlik…

20 Şubat 2012 Pazartesi, 18:49
Mağlubiyete Rağmen Liderlik…

Diyarbakır deplasmanından puansız dönen Antakya Belediyesi ışitme Engelliler Futbol takımı mağlubiyete rağmen grubunda 27 puanla liderliğini sürdürüyor.
 
 
Türkiye 1. Ligi 4. Grupta mücadele veren Antakya Belediyesi ışitme Engelliler Futbol takımı, hafta sonu Diyarbakır deplasmanında Diyarbakır ışitme Engelliler Futbol takımına 3-2 mağlup oldu.ılk yarısı karşılıklı atılan gollerle 1-1 berabere tamamlanan maçta Antakya Belediyesi ışitme Engelliler Futbol takımı ikinci yarıda rakip Diyarbakırspor’un gollerine engel olamayınca karşılaşmadan 3-2 mağlup ayrıldı.
 
Geçtiğimiz haftalarda elverişsiz hava koşulları nedeniyle ertelenen Osmaniyespor maçı ise bu hafta oynayacak. Maçın günü ve saati Türkiye ışitme Engelliler Federasyonu tarafından daha sonra bildirilecek. Antakya Belediyesi ışitme Engelliler Futbol takımı Osmaniyespor’la oynayacağı maç sonrasında gruptaki maçlarını tamamlamış olacak.
 
 
Türkiye ışitme Engelliler 1. Ligi’nde 4 ayrı grupta mücadele eden ekipler, oynanan müsabakalar sonrasında kendi gruplarında ilk ikiye girmesi halinde 7-10 Mart tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanmış olacaklar. Antakya Belediyesi ışitme Engelliler Futbol takımı Diyarbakır deplasmanında karşılaşmayı mağlup kapatmasına rağmen, 27 puanla gruptaki liderliğini sürdürüyor.
 
 
 
 
Erteleme maçı olan Osmaniyespor maçını lehine sonuçlandırması halinde Türkiye şampiyonasına grubundan lider ekip olarak katılacak olan Antakya Belediyesi ışitme Engelliler Futbol takımı, şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor.
 
 
 
Takımımız Osmaniyespor müsabakasını kaybetmesi halinde, 26 puanla gruptaki en yakın takipçisi Diyarbakır ışitme Engelliler takımının erteleme müsabakasında Elazığ’ı yenmesi halinde dahi grup ikincisi olarak Aksaray’da önümüzdeki ay oynanacak olan Türkiye şampiyonası’na katılmaya hak kazanacak. 4 gruptan ilk ikiye giren toplam 8 takımın 7-10 Mart tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılacak olan Türkiye şampiyonası’nda mücadele edecek Antakya Belediyesi ışitme Engelliler Futbol Takımımızda hedef Türkiye şampiyonluğu olarak belirlendi. Haber Merkezi
 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz