Son Dakika
23 Haziran 2018 Cumartesi

Lütfü Savaş’tan Yeni Yıl Mesajı…

28 Aralık 2013 Cumartesi, 11:36
Lütfü Savaş’tan Yeni Yıl Mesajı…

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, hizmet ve coşku dolu bir yılı daha geride bıraktıklarını, umut, beklentilerin arttığı, ümit ve heyecanla dolu yeni bir yılı karşılayacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Savaş, yayımladığı yeni yıl mesajında, her yeni yılın, hayata dair umutların yeşerdiği, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortam oluşturduğunu kaydetti.

Yeni yılın, başta Hataylılara, ülkeye ve tüm insanlığa, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, mevcut birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesine vesile olacağına inandığını ifade eden Savaş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yeni yılda da hemşehrilerimize en iyi hizmetleri gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindiğimizi belirtmek istiyorum. Her yeni yıl coşkunun, mutluluğun daha bir anlamlandığı, umudun çoğaldığı, yepyeni beklentilerin doğduğu tatlı heyecanların yaşandığı günlerdir. Dünya üzerinde bir değer ve ayrıcalıklı bir kent olan Hatayımızda yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm hemşehrilerimle paylaşıyor, 2014 yılının sevginin, kardeşliğin ve barışın daha da çoğaldığı bir yıl olması dileklerimle tüm hemşehrilerimize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz