Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Logo ıçin Oy Verme ışlemi Sürüyor….

11 Ocak 2012 Çarşamba, 10:26
Logo ıçin Oy Verme ışlemi Sürüyor….

Antakya Belediyesi yeni logosunu belirlemek üzere yaptığı çalışmaları geçtiğimiz günlerde kamuoyu ile paylaşmış, Hayırsever işadamımız Index Grup Ceo’su Sayın Erol Bilecik’in katkılarıyla ve HEP ıletişim firmasının teknik desteği alınarak gerçekleştirilen farklı tasarımlardaki logolar halkın tercihine ve beğenisine sunulmuştu. 

 

 

 

Mevcut logo ve farklı tasarımdaki yeni logolar www.kalbimdekiantakya.com adlı internet sitesi, basın mensupları, bilboardlar ve belediye resmi web sitesi vasıtasıyla kamuoyu ile paylaşılarak tartışmaya açılmış ve oy verme işlemi başlatılmıştı. Antakya Belediyesi sanal ortam dışında vatandaşların oy pusulası yöntemiyle de tercihte bulunmalarını sağlamak amacıyla şehrin belirli noktalarına konulan tercih kutularında oy kullanabiliyor.

 

 

 

Farklı tasarımdaki logolarla ilgili yapılan değerlendirmeler şu günlerde hızla devam ederken,  oy verme işlemleri 31 Ocak 2012 tarihinde sona erecek ve Antakya halkının oylarıyla belirlenecek yeni logo şubat ayı başlarında kamuoyuna açıklanacak.
 
 
09 Ocak itibariyle 3445 Kişi Oy Kullandı, Oy Verme ışlemi 31 Ocak’ta Sona Erecek.
 
 
Antakyalılar www.kalbimdekiantakya.com adlı internet sitesinden ve belediyenin www.antakya.bel.tr  resmi web sitesi üzerinden, ayrıca kentin farklı noktalarına yerleştirilmiş kutularda beğendiği logoya oy vererek tercihte bulunuyor. Ayrıca katılımcılar sanal ortamda beş farklı tasarımdaki logolarla ilgili yorum ve düşüncelerini paylaşabiliyor. 10 Ocak itibariyle internet sitesi üzerinden 2017, oy kutuları vasıtasıyla 1428 kişi, toplamda ise 3445 kişi oy kullanmış durumda.

 

 
 Oy verme işlemleri 31 Ocak 2012 tarihine dek devam edecek ve Antakya halkının oylarıyla belirlenecek yeni logo şubat ayı başlarında kamuoyuna açıklanacak

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz