Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Lekesiz’den Veda Yemeği

27 Haziran 2012 Çarşamba, 18:46
Lekesiz’den Veda Yemeği

Vali M. Celalettin Lekesiz,  ilimizde görev yaparken başka illere tayinleri çıkan Garnizon Komutanı P.Kd. Alb. M. Semih Erdoğan, 121. Jnd.  Er Eğt. Alay Komutanı J.Kurmay Alb. Hasan Aksoy,  ıl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Doğan Karaca ve ıl Emniyet Müdür Yardımcısı Fatih Karataş onuruna veda yemeği verdi.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Antakya şehir Kulübü’nde verilen veda yemeğinde konuşan Vali M. Celalettin Lekesiz, tayini çıkan komutan ve müdürlerin, rahatından, zamanından ve konforundan fedakârlık edip görevlerini üstün bir sorumluluk anlayışı içerisinde icra ettiklerini ifade ederek, ‘Tüm arkadaşlarıma hizmetlerinden dolayı Devletimiz adına teşekkür ederim. Zor görevlerini icra ederken onlara destek olan eş ve çocuklarına da teşekkür ederim. Yeni görevlerinin hayırlı olmasını dilerim. Eş ve çocuklarınızla güle güle gidin.” dedi.
 
 
 
“Vatandaş çok şey ıstemiyor”
 
 
 
Zenginliği kanatta, yüksekliği alçakgönüllülükte arayan insanımızın, devletten fazla bir şey istemediğini ifade eden Vali Lekesiz, “ Vatandaşlarımız bizden, eğitim, sağlık, güvenlik gibi temel konularda insana yakışır kalite ve standartta hizmet istiyor. Her birimiz görevlerimiz itibarı ile insanımızın bu beklentisine paralel olarak, devraldığımız noktadan daha iyiye götürebilmek için var gücümüzle koşturuyoruz.”dedi.
 
 
 
Tayini çıkan komutan ve müdürlerin duygularını dile getirdikleri kısa konuşmaların ardından Vali Lekesiz, tayini çıkan komutan ve müdürlere günün anısına birer hediye verdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz