Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Lekesiz’den Tütüncüoğlu’na Plaket…

10 Ocak 2012 Salı, 09:16
Lekesiz’den Tütüncüoğlu’na  Plaket…

Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor eski ıl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu’na Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz başarılı çalışmalarından ötürü bir plaket verdi.
 
 
Ottoman Palace’de düzenlenen ıl ıdare şube Başkanları Toplantısında Vali M.Celalettin Lekesiz tarafından Gençlik ve Spor eski ıl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu’na Müdürlüğü sırasında gösterdiği üstün çalışmalardan ve özveriden dolayı bir başarı plaketi verdi.
 
 
Lekesiz yaptığı konuşmada; “Gecesini gündüzüne katarak haftanın her günü gençlerin spor yapması için uğraşan, çocukların kahve köşelerinden uzaklaşması ve sokaklardan kurtulması için gösterdiği çabalar takdire şayandır. Bu anlam da kendisine ve özellikle vefakâr eşi ve çocuklarına teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
 
 
Tütüncüoğlu ise yaptığı teşekkür konuşmasında; “Makamlar gelip geçicidir. önemli olan Devletimize ve gençlerimize hizmet etmektir. Bu anlamda hizmet etmenin mutluluğu içerisinde ayrılmasını bilen biri olarak diğer sevindiğim bir nokta da Türkiye’de sporu çok iyi bilen ve uzun yıllara dayanan bir dostluğumuz olan birinin yerime gelmesidir.
 
 
 Bu beni fevkalade memnun etmiştir.” Dedi.Tütüncüoğlu son olarak; “Tecrübelerini saklamayan, bu tecrübe ve birikimlerini bizimle paylaşan, Sayın Valimize de sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz