Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Lekesiz’den MKÜ’ye büyük önem…

29 Temmuz 2009 Çarşamba, 08:34
Lekesiz’den MKÜ’ye büyük önem…

    Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz, Mustafa Kemal üniversitesi (MKü) ile birçok proje gerçekleştirerek, Hatay’ı hak ettiği konuma taşıyacaklarını söyledi.
 
     Vali Celalettin Lekesiz, Mustafa Kemal üniversitesi (MKü) Rektörü Prof. Dr. şerafettin Canda’yı ziyaret etti. Ziyarete, Antakya Belediye Başkanı Lütfi Savaş da katıldı. Mustafa Kemal üniversitesi’nin, ilin en önemli kurumlarından biri olduğuna dikkati çeken Vali Lekesiz, “Yapılan çalışmaları takdirle takip etmekteyim.
 
      Rektörü ziyaretimin asıl sebebi iade-i ziyaret olup, üniversite hakkında daha detaylı bilgi almak ve bundan sonra yapılabilecek konular hakkında istişare etmektir. ınanıyorum ki Mustafa Kemal üniversitesi ile valilik olarak birçok proje gerçekleştireceğiz ve Hatay’ı hak ettiği konuma taşıyacağız” dedi.
 
     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MKü Rektörü Prof. Dr. şerafettin Canda ise Vali Lekesiz’in ziyaretinin kendilerini onurlandırdığını belirterek, Valilik, Belediye ve üniversite olarak Hatay’ın gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkılar sağlayacaklarını söyledi.
 
     Yapılan görüşmelerin ardından Mustafa Kemal üniversitesi (MKü) Rektörü Prof. Dr. M. şerafettin Canda, Vali M. Celalettin Lekesiz ve Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Rektörlük Sosyal Tesisleri’nde öğle yemeği yediler.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz