Son Dakika
22 Eylül 2018 Cumartesi

Lekesiz’den Anlamlı Ziyaret…

10 Kasım 2011 Perşembe, 09:02
Lekesiz’den Anlamlı Ziyaret…

“ınsanların her geçen gün yalnızlaştığı ve ne yazık ki toplumdan soyutlandığı günümüz dünyasında, bayramlar bizlere ‘yalnız’ olmadığımızı hissettiren yegane günlerdendir. Bayram günlerinde kimsesizler, yaşlılar, çocuklar ve hastalar ise şüphesiz hatırlanmaya çok daha fazla ihtiyaç duyan kimselerdir.”
 
 
 
Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz bu Kurban Bayramı’nda da hastaları ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Vali Lekesiz, eşi Hanımefendi Zehra Lekesiz ile birlikte bayramın birinci günün de Antakya Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
 
 
 
Hastane girişinde ıl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kiremitçi ve hastane personeli tarafından karşılanan Vali Lekesiz, hastane personeli ile de bayramlaştı
 
 
 
Hastalarla yakından ilgilenen ve sağlık durumları hakkında bilgi alan Vali Lekesiz, geçmiş olsun dileğinde bulunarak bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni etti.
 
 
 
 
Ziyarete, 2 inci Hudut Alayı ve Garnizon Komutanı P. Kd. Alb. M. Semih Erdoğan, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, ıl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Başoğlu ve ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç da katıldı. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz