Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Lekesiz, ziyaretlerini sürdürüyor…

12 Haziran 2010 Cumartesi, 09:26
Lekesiz, ziyaretlerini sürdürüyor…

Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz’in periyodik olarak sürdürdüğü resmi kurum ziyaretlerinde, perşembe günü Hatay Gençlik ve Spor ıl Müdürlüğü vardı.

Vali Lekesiz’e Müdür odasında bir brifing verildi. Brifingte, ilimizin spor konusundaki tüm sorunları detayları ile birlikte masaya yatırıldı.

özellikle yaz sezonunun başlamasıyla birlikte Antakya Açık Yüzme Havuzunun son durumu, Kırıkhan Stadı’nın son durumu, Samandağ Spor Salonunun son durumu, Antakya Festivali’ne GSıM’ nin sağlayacağı katkılar, ilimizde bir tenis turnuvasının düzenlenmesi, şenköy Güreş Alanı’nda gerekli çalışmaların yapılması gibi konular ele alındı.

Açıklama yapan Vali Lekesiz, spor ve gençlik için tüm imkânların seferber edileceğini, özellikle Gençlik Merkezi’nin gençleri kötü alışkanlıklardan koruyacak cazibe merkezi haline getirilmesi için her çalışmanın yapılması gerektiğini ifade etti. Lekesiz, en kısa zamanda, yılbaşından bu yana ivme kazanan Gençlik Merkezi’ni ziyaret edip, gençlerle bilgi ve birikimini paylaşacağı müjdesini verdi.   

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz