Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Lekesiz Sevgi Evlerinde…

25 Nisan 2012 Çarşamba, 10:47
Lekesiz Sevgi Evlerinde…

Vali M. Celalettin Lekesiz, eşi Zehra Lekesiz ile birlikte, ıskenderun’a bağlı Denizciler beldesinde bulunan Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri’ni ziyaret ederek, çocuklarla bir araya geldi.
 
Haber Merkezi
 
Lekesiz, Sevgi Evleri’ni ziyaretinde çocuklar tarafından çiçeklerle karşılandı.çocuklarla yemek yiyen ve sohbet eden Lekesiz, çocuklarla yakından ilgilenerek, onlara derslerine daha çok çalışmaları ve daha çok kitap okumaları tavsiyesinde de bulundu.Devletimizin şefkatli EllerindelerZiyarette konuşan Vali Lekesiz, Sevgi Evleri’nin amacının; çocuklarımızın ev ortamında yetişmesini sağlayıp, onların aile içi ilişkiler sistemini kavramalarına ve daha sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine katkı sunmak olduğunu söyledi.
 
Lekesiz, “çocuklarımızın her biri hepimize emanettir.
 
Onlardan ilgi ve sevgimizi eksik etmeyelim. Onlarla zaman geçirmek için fırsatlar yaratalım. ‘Sevgi Evleri’nde gördüğüm sıcaklık ve güven ortamı beni son derece mutlu etti.                                                                                            çocuklarımız Devletimizin şefkatli ellerindeler.
 
 Böyle bir tesisi ilimize ve ülkemize kazandırdıkları için Tosyalı ailesine de ayrıca teşekkür ederim.”dedi.
 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz