Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Küçük Vali Ne Dedi…

24 Nisan 2012 Salı, 12:35
Küçük Vali Ne Dedi…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında temsili olarak Vali Lekesiz’in koltuğuna oturan şahiner yerini oldukça rahat buldu.
 
 
Başta biraz heyecanlı olduğu gözlenen Küçük vali, koltuğuna çabuk ısınarak, çocuklar için daha iyi yarınlar oluşturulması adına mesajlar verdi.
 
 
H.Bozok
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz koltuğunu temsili olarak Ayşe Fitnat Hanım ılköğretim Okulu 3. sınıf öğrencisi Buğra şahiner’e bıraktı.
 
 
Vali Lekesiz, Ayşe Fitnat Hanım ılköğretim Okulu Müdürü Ali Yolcu ve öğrenciler Sena öztürk ile Fatmanur Gülistan’ı makamında kabul etti.
 
Okul Müdürü Yolcu ve öğrencilerle bir süre sohbet eden Lekesiz, öğrencilerden Buğra şahiner’i temsili olarak koltuğuna oturttu.
 
3. sınıf öğrencisi Buğra şahiner, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı’nın tüm yurtta coşkuyla kutlandığını belirtti.
 
çocuk bayramını, tüm dünyada kutlayan tek devlet olduğumuzu anımsatan şahiner, çocuklara bu bayramı hediye eden Mustafa Kemal Atatürk’e teşekkür ettiğini söyledi.
 
şahiner, çocuklar için daha fazla oyun alanı ve yeşil alanın oluşturulması ve engelli öğrenciler için de eğitim sisteminde yenilikler yapılması gerektiğini vurgulayan şahiner, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ telefonla arayarak bu konularda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve çalışmaların hızlandırılmasını istedi.
 
Hatay il Jandarma Komutanı Mustafa Başoğlu’nu da telefonla arayan şahiner, Başoğlu’ndan Bayram dolayısıyla alınan güvenlik önlemleri hakkında bilgile aldı ve bayram boyunca herhangi bir aksiliğin yaşanmamsı adına çalışmaların titizlikle yürütülmesini istedi.
 
Hatay’ın Türkiye’de çok özel bir yere sahip olduğunu kaydeden şahiner, kentin hak ettiği yere gelmesi için yeni projeler üretmek gerektiğini ifade etti.
 
Vali Lekesiz, daha sonra öğrencilere çeşitli hediyeler vererek bayramlarını kutladı

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz