Son Dakika
22 Eylül 2018 Cumartesi

Küçük Çocuk Yaşam Mücadelesi Veriyor

20 Haziran 2011 Pazartesi, 08:33
Küçük Çocuk Yaşam Mücadelesi Veriyor

Hassa ilçesinde yaşayan askersever ailesinin en küçük çocuğu 3 yaşındaki Adem Askersever’in genizinin damağına yapıştığı ve burun delikleri kapalı olduğu için yaşam mücadelesi verdiği bildirildi.
 
 
Baba Hüseyin Askersever (35), yaptığı açıklamada, çocuğunun doğuştan bu halde olduğunu, gitmedikleri doktor ve hastane kalmadığını, hayırseverlerin yardımını beklediğini söyledi. Burun delikleri kapalı olan Adem’in nefes almakta zorlandığını, sağlığının her geçen gün daha kötüye gittiğini belirten Baba Askersever, ”Oğlumu doğduğundan bu yana tedavi ettiriyorum Ancak, hiçbir değişiklik yok.
 
 
 
 
Sağlığı iyi değil. Sadece biberon ile süt içiriyoruz. özel biberonu da bulamıyoruz. ış buldukça çalışıyorum. Kalıcı ve düzenli işim yok. Adem ile birlikte 3 çocuğum var. Onlara da bakmakta zorlanıyorum. Oğlumun yurtdışında tedavisi için yetkililerden yardım bekliyoruz” dedi.
 
 
 
Kaymakamlığın gerekli yardımı yaptığını,yeşil kartı bulunduğunu, ancak bunun yeterli olmadığını belirten Askersever, oğlunu kaybetmek istemediğini belirtti.
 
 
Anne çiğdem Askersever, oğlunun her gün eridiğini, sağlığına kavuşması için hayırseverlerin ve yetkililerin desteklerini beklediğini söyledi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz