Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Kokusever Yeniden Başkan…

24 Ocak 2012 Salı, 10:49
Kokusever Yeniden Başkan…

Harp Malulü Gaziler şehit Dul ve Yetimleri Derneği, geçtiğimiz hafta sonu, geniş katılımla gerçekleşen 3.Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Hakan Kokusever yeniden başkanlığa getirildi.Dernek Başkanlığına yeniden seçilen Kokusever, şehit aileleri ve harp malulü gazilerin bir arada birlik ve dayanışma içerisinde olmalarını sağlamayı amaç edindiklerini ifade edeek, “amacımız; onların, birlik ve dayanışma içerisinde olmalarını sağlamak, sorunlarına çözüm üretmek ve geride kalan hayatlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmelerini için çaba sarf etmektir” dedi.
 
 Kongreye: Türkiye Harp Malulü Gaziler şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Taner Uran ve Yönetim Kurulu üyeleri, Osmaniye şube Başkanı Durmuş öksüz, Elbistan şube Başkanı Taki Tapancı ve dernek üyeleri katıldı.
 
 
Tek liste ile gidilen kongrede Kokusever başkanlığa yeniden seçilirken yeni Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: Mehmet Adaş, Abdulkadir Aracı, Mustafa Sümer ve Mehmet Bayrakçı. Denetleme Kurulu üyeleri ise: Necmettin Yıldırır, Abdi çalışır ve Murat Baştaş’tan oluştu. H.Bozok

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz