Kişisel gelişim zirvesini kaçırmayın…

20 Şubat 2015 Cuma, 14:27

Antakya 21-Şubat’ta müthiş bir etkinliye ev sahipliği yapacak. Meclis Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek 1. Hatay Kişisel Gelişim Zirvesi’ne ilişkin bir değerlendirmede bulunan genç organizatör Armağan Girişken; etkiliklerine tüm Hatay halkını davet etti.

Türkiyenin En Ünlü Hipnoz ve NLP Uzmanı ve Ünlülerin Yaşam Koçu Hakan Mengüç, Sağlıklı Yaşam Koçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Fırat Çakır ve Girişimci, Yazar ve Islak Mendilin Mucidi Ataman Özbay’ın katılım göstereceği 1. Hatay Kişisel Gelişim Zirvesi saat 10’da başlayacak.

Jad İnşaatın Ana sponsorluğunda, Etkinlik Mutfağı ve Kariyer Sokağı’nın İş Birliği İle yapılacak zirvenin basın sponsorluğunu da 96.2 Asya Radyo ve Asya Gazetesi üstlendi.

Üç Eğitimci ve Alanlarında uzman isimlerce verilecek eğitim başlıca; NLP Başlangıç, Liderlik,Motivasyon, Beden Dili ve Girişimcilik konularından oluşuyor.

Davetiyelerin girişte Meclis Kültür Merkezi’nden temin edilebileceğini ifade eden genç organizatör Armağan Girişken yaptığı açıklamada; “Etkinliğimiz, her yastan insanın katılabileceği ve mutlaka hayatlarından bir şeyler bulabileceklerine ve hayatlarına bir şeyler katabileceklerine inandığım bir etkinliktir.

Etkinlik Mutfağı Olarak bu Etkinlik bizim için bir başlangıç olup ileriki dönemlerde oldukça orijinal farklı ve yenilikçi etkinliklerle sizlerle olacağız havaların ısınmasıyla mutfağımızda daha farklı birçok etkinlikleri pişireceğiz.” Dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz