Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Kısır Çekişmeler Zarar Veriyor…

03 Şubat 2012 Cuma, 09:22
Kısır Çekişmeler  Zarar Veriyor…

Civelek, “Gece gündüz demeden halka hizmet için çalışıyoruz. Yaptığımız hizmetler gözler önünde. ıskenderun’un geleceği çok parlak. Yeter ki birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. çünkü kısır çekişmeler ıskenderun’a zara veriyor”ıskenderun Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Yusuf Civelek başkanlığında toplandı.şubat ayı ilk toplantısını Belediye Meclis Salonunda gerçekleştiren meclis üyeleri, gündemdeki konuları ve yapılacak çalışmaları görüştü.
 
 
Belediye Başkanı Civelek, yaptığı konuşmada, çalmadan, çaldırmadan vatandaşlara hizmet vermeye çalıştıklarını belirterek, ”şundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bizler gece gündüz demeden halka hizmet için çalışıyoruz. Yaptığımız hizmetler gözler önünde. ıskenderun’un geleceği çok parlak. Yeter ki birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. çünkü kısır çekişmeler ıskenderun’a zara veriyor” dedi.
 
Toplantıda, belediyeye ait bazı gayrimenkullerin satışı ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi, Briç salonu yanında yapılan spor kompleksine Rauf Denktaş Spor Kompleksi adının verilmesi ile ilgili Fen ışleri Müdürlüğü teklifi ile ımar ve şehircilik Müdürlüğü teklifleri ilgili komisyonlara sevk edildi. AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz