Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Kırmızıoğlu:Sarıseki’den rekor oy bekliyorum…

16 Nisan 2015 Perşembe, 10:36

CHP’de 5. sıra Milletvekili Adayı M. Riyat Kırmızıoğlu, yıllarca doktor olarak hizmet ettiği İskenderun’a bağlı Sarıseki Mahallesi’nde coşkulu bir şekilde karşılanırken yaptığı açıklamasında, siyasi görüş ayrımı gözetmeksizin herkesin oyuna talip olduğunu ve Sarıseki’de rekor oy beklediğini söyledi.

Aday adaylığını açıkladığı ilk toplantıyı da, uzun yıllar görev yaptığı Sarıseki’de yapan Doktor Riyat Kırmızıoğlu, adaylık toplantısının başlangıcını da Sarıseki’de yaparak, duygulu konuştu, bölgedeki herkesle aile olduklarına dikkat çekti ve siyasi parti ayrımı gözetmeksizin herkesten oy istediğini bildirdi.

CHP 5. sıra Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, siyasi görüşü ne olursa olsun herkesin vekili olacağına vurgu yaptıktan sonra, “Aranızda bağdaş kurup, sizlerle birlikte aynı sofrada birlikte yemek yedik.

Eşim Doktor Selda Kırmızıoğlu ile birlikte hiçbir karşılık beklemeden gece-gündüz demeden bölge halkının yardımına koştuk. Şimdi bunu karşılık olarak görmeyin ama hak ettiğimizi düşünerek ev ev kapı kapı gezin, Doktor Riyat Kırmızıoğlu’na oy isteyin. İkna olmayan olursa da, gece saat kaç olursa olsun arayın, gelir ikna ederim” diyerek, ailesi olarak gördüğü Sarıseki’lilere duygu yüklü bir konuşma yaptı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz