Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Kırıkhan’da katliam gibi olay…

22 Mart 2013 Cuma, 08:52
Kırıkhan’da katliam gibi olay…

Kırıkhan’da Mimar Sinan Mahallesi, Hürriyet caddesinde kız kaçırma yüzünden sabaha karşı yaşanan olay adeta katliamı andırdı. Olayda 4 kişi hayatını kaybederken 2 kişinin yaralandığı öğrenildi.
Edinilen bilgiye göre, olay gece saat 02.00 sularında Kırıkhan ilçesi Mimar Sinan Mahallesi Hürriyet caddesinde bir evde gelişti.
 
 
Cinayet zanlısı H. G. evine gece geç saatte geldiğinde kızının kaçtığını öğrendi. Daha önce kızını istemeye gelen Nuri Harbelioğlu’nun   Hastane karşısı çay yatağının üstündeki  evine giderek, burada ev sahibi Nuri Harbelioğlu ile tartışmaya başladığı, tartışmanın alevlenmesi üzerine beraberinde getirdiği av tüfeği ile ateş açtığı öğrenildi. ılk anda Nuri Harbelioğlu’nu öldüren cinayet zanlısı H. G. daha sonra evde bulunan herkese av tüfeğiyle ateş açtığı kaydedildi.
 
 
Açılan ateş sonucu evde bulunan Nuri, Songül, Sedat ve Sinan Harbelioğlu olay yerinde hayatını kaybederken, kaçırılmak istenen kız Gizem Harbelioğlu’nun hastanede hayatını kaybettiği ve Uğur Harbelioğlu’nun yaralı olduğu bildirildi.
 
 
Korkunç katliamda hayatını yitiren Nuri Harbelioğlu’nun, cinayet zanlısı H. G. ile arkadaş olduğu ileri sürüldü. Katliam gibi olaydan sonra kaçan cinayet zanlısı H. G.’nin aranmasına başlandığı öğrenilirken H.G.’nin Reyhanlı üzerinden Suriye’ye kaçma ihtimaline karşın Cilvegözü sınır kapısında tedbirlerin arttırıldığı öğrenildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz