Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Kimyeci:Büyüyoruz…

27 Aralık 2013 Cuma, 10:43
Kimyeci:Büyüyoruz…

Ak Parti ıl Başkanı Mimar ısmail Kimyeci, Türkiye’nin ve Hatay’ın istikrarlı ve huzurlu bir yükselişi olduğunu söyledi.

Ak Parti’nin dünya genelinde bulunan siyasiler ve ekonomistler tarafından dikkatle takip edildiğini ifade eden ıl Başkanı Mimar ısmail Kimyeci, “Ak Parti olarak ilkleri gerçekleştiren bir partiyiz. Dünya rekorunu kıran AKP, istikrarlı ekonomisi ile yatırımları üstü üste gerçekleştirmenin gururunu yaşıyor” dedi.

Bundan önce yapılan seçimler ile oylarını artırarak üst üste seçilmenin rekorunu kırdıklarını belirten AKP ıl Başkanı Mimar ısmail Kimyeci, “ülkemizin geleceği, Hatay’ımızın geleceği milletimizin elindedir. Son 11 yıllık dönem içinde Türkiye’nin yakaladığı ekonomik istikrar ile Hatay’a yapılan yatırımlar Adalet Bakanı Sadullah Ergin sayesinde yapıldı” diye konuştu.
Hatay’ın geçmişten gelen alacaklarının AKP döneminde tahsil edildiğini belirten AKP ıl Başkanı Mimar ısmail Kimyeci, “Hatay’a yapılan yatırımlar ile çiftçilerin yüzü gülecek, esnafımızın yüzü gülecek, vatandaşlarımızın yüzü gülecek.

Hiçbir ilde aynı anda 3 barajın inşası devam etmiyor. Reyhanlı, Karaçay ve Menzelet projelerinin tamamlanması ile Hatay’ın sulanmayan arazileri sulanmış olacak” ifadelerine yer verdi.
Antakya için 750 yataklı şehir hastanesi inşasının yapımına devam edildiğini kaydeden Kimyeci, “Allah ihtiyaç etmesin ama eksikte etmesin, 5 yıldızlı otel lüksüne sahip hastanenin her odasında bir hasta yatağı bulunmaktadır. şehir hastanesi 2014 yılı sonunda halkımızın hizmetine sunulacaktır” dedi.

15 ilçenin birbirleri ile olan karayolu bağlantılarının duble yol olduğuna da değinen Kimyeci “Her ilçemizin kendine özgü bir özelliği var. Bu ilçelerimizde yapılacak olan tesisler ile ilçe sakinleri gelirlerine gelir katacak. Yapılacak olan fabrikalar ile işsizliğin önüne geçilmiş olacak. Gençlerimize iş, aş, ekmek olarak dönüşüm sağlanacak”şeklinde konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz