Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Kimsenin şüphesi Olmasın…

07 Şubat 2012 Salı, 09:23
Kimsenin şüphesi Olmasın…

Kuran “Atatürk Devrim ve ılkelerini özümsemiş Türk gençliği; yüksek sorumluluk bilinci ile Cumhuriyeti koruma ve yükseltme görevini sonsuza dek yerine getirecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın”ADD Hatay şube Başkanı Kezban Kuran Cumhuriyete, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nin okullardan kaldırılması kararını kınayarak konuyla ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.
 
 
Açıklamasında, Cumhuriyetimize, Atatürk devrim ve ilkelerine, karşı devrim güçlerince saldırılar yoğunlaşmakta olduğunu belirten Kuran, “Bunun örneklerini 10 Kasımların anılmasının engellenmeye çalışılması, 19 Mayıs kutlamalarının alanlardan kapalı mekanlara hapsedilerek engellemeye çalışmaları gibi her alanda görmekteyiz.
 
 
 şimdide dünyada bir örneği görülmemiş şekilde kurduğu Cumhuriyeti Türk gençliğine emanet edişinin yazılı belgesi olan Gençliye Hitabe’nin okullardan kaldırılmak istenmesi, gençlik tarafından kendine emanet edilen değerin, tapunun öğrenilmesinin engellenmesi anlamına gelmektedir.” Dedi.
 
 
Atatürkçü Düşünce Derneği olarak Atatürk’ün Gençliğe Hitabesinin engellenmesini protesto ettiklerini dile getiren Kuran açıklamasının sonunda, “Atatürk Devrim ve ılkelerini özümsemiş Türk gençliği; yüksek sorumluluk bilinci ile Cumhuriyeti koruma ve yükseltme görevini sonsuza dek yerine getirecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz