Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Kılıçlar; ATB’ yi ziyaret etti…

13 Aralık 2012 Perşembe, 22:01
Kılıçlar; ATB’ yi ziyaret etti…

ATSO Başkan Adayı Mehmet Kılıçlar iş adamlarından oluşan bir heyetle Antakya Ticaret Borsası’ nı ziyaret etti. Başkan Mehmet Ali Kuseyri tarafından karşılanan Kılıçlar; aday olmasının nedenleri ve seçilmesi durumunda neleri hedefledikleri hususunda bilgiler verdi.

ATSO Başkan Adayı Mehmet Kılıçlar, konuşmasında; “şehrimizdeki tüm sivil toplum kuruluşları ile birlikte hareket ederek, gerek sosyal alanda gerek ise ekonomi anlanında şehrimizin çıkarlarını kollayan bir güç oluşturmak başlıca hedefimizdir. Seçilmemiz durumunda bu hedefte ATB ile birlikte çok başarılı çalışmalara imza atabileceğimize inanıyorum.

Bu vesileyle Antakya’ ya bugüne kadar katkıda bulunan başta Borsa Başkanı Sayın Mehmet Ali Kuseyri olmak üzere herkese sonsuz teşekkür ediyorum, önümüzdeki oda ve borsa seçimlerinin yapıcı bir rekabet anlayışıyla, ayrıştırıcı değil birleştirici bir politikayla ve mutlak surette daha iyiyi sunmak çabasıyla tamamlanmasını temenni ediyorum” dedi.

ATB Başkanı Mehmet Ali Kuseyri’ nin de ATB’ nin çalışmaları ve geleceğe yönelik planları konusunda bilgi verdiği toplantının sonunda Antakya Ticaret Borsası Başkanı M. Ali Kuseyri, Mehmet Kılıçlar ve arkadaşlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek seçimlerde başarılar diledi.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz