Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Kerkez’e Teşekkür Ziyareti

24 Ağustos 2011 Çarşamba, 09:09
Kerkez’e Teşekkür Ziyareti

Antakya’nın farklı mahallelerinden oluşan 9 mahalle muhtarından oluşan heyet Hatay ıl Sağlık müdürü Bayram Kerkez’e yaptıkları hizmetlerden dolayı makamında teşekkür ziyaretinde bulundular.
 
 Ziyartte, Altınçay, şehitler, Bağrıyanık, Hacı ömer Alpagot, Emek, Esenlik, Akasya, Zenginler ve Esentepe mahalle muhtarları hazır bulundu. Heyet adına bir açıklama yapan Altınçay Mahallesi muhtarı Ali Demir gerek aile hekimi hizmetinin gerek yaşlı ve hastaneye gidemeyecek durumda olan hastalara yapılan evde sağlık hizmetinin vatandaş için çok önemli olduğunu söyleyerek, heyet adına yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sundular. 
 
 
Sağlık ıl Müdürü Bayram Kerkez, sağlığın önemine dikkat çekerek vatandaşa yapılacak en iyi hizmetlerden birinin de sağlık hizmeti olduğunu yapılan hizmetlerin çok önemli olduğunu ve vatandaşın üzerinden yükün azaltıldığını kaydederek kaliteli sağlık hizmetinin daim hale getirmenin gayreti içinde olduklarını da ifade etti.
 
 
 Muhtarlara gelen isteklerin veya şikayetlerin kendilerine bildirilmesi gerektiği söyleyen Kerkez, bu konuda vatandaşın ihtiyacına cevap verecek çözümler üretilmesi konusunda yardımcı olunacağını da dile getirerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz