Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Kerimoğlu; Vali’ nin Makamında…

26 Nisan 2010 Pazartesi, 13:39
Kerimoğlu; Vali’ nin Makamında…

Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı arifesinde şok Grup Başkanı Kerimoğlu’ nu makamında kabul eden Vali Lekesiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı’ nın 90. yıl dönümü kapsamında Hatay’ın çeşitli ilçelerinden gelen 25 öğrenciyi valilik konağında ağırlaması ile ilgili açıklamalarda bulundu. Daha önce yazılı olarak yaptığı açıklamayı yineleyen Vali Celalettin Lekesiz her yıl farklı öğrencilerle bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

 

şok Grup Başkanı Tamer Kerimoğlu; bu yıl ilk kez gerçekleşen uygulamayla Hatay Valiliği’ nin farkındalık yarattığına dikkat çekerek; Başta Sayın Valimiz olmak üzere emeği geçen tüm Valilik çalışanlarını takdir etti. şok Grup Radyoları; ( 92.5 Radyo şok, 96.2 Asya Radyo, 98.5 Melodi fm ) ve Asya Gazetesi’ ni temsilen; valilik makamında bulunan şok Grup Başkanı Tamer Kerimoğlu; “çocuklarımız her şeyin en iyisine layık, bugünün çocuğu yarının yöneticisidir. çok şükür Hatay bunun bilincinde bürokratlar tarafından yönetilmektedir.” dedi.

 Bu arada; Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz;  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı’ nın 90. yıl dönümü münasebetiyle şok Grup Radyoları’ na özel kendi sesinden bir mesaj verdi. Vali Lekesiz; mesajında;  “Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı kutlamalarının 90. yılını devletimizin tesis ettiği huzur ve güven ortamı içerisinde, tüm ülkemizde olduğu gibi Hatay ilimizde de huzur ve güven ortamı içerisinde kutluyoruz. Bu bayramın birliğimizin beraberliğimizin dayanışmamızın kaynaşmamızın daha da artmasına güçlenmesine katkıda bulunmasını diliyorum.” dedi.

 

Konuşmasında özellikle şok Grup Radyoları; ( 92.5 Radyo şok, 96.2 Asya Radyo, 98.5 Melodi Fm ) dinleyicilerine vurgu yapan Vali Lekesiz; “şok Grup Radyoları aracılığıyla bizi dinleyen değerli dinleyicilerimizin Ulusal Egemenlik Bayramı’ nı içtenlikle yürekten kutluyorum. Bu vesile ile tüm çocuklarımızın da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramını özel olarak kutluyorum, hepsinin gözlerinden ayrı ayrı öpüyorum. Ayrıca tüm Hatay halkının Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramını içtenlikle kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz