Kedi Şero’ya Büyük Görev!

09 Ağustos 2014 Cumartesi, 12:23

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, partinin “kadrolu kedisi” Şero’nun cumhurbaşkanlığı seçimlerinde diğer kedi arkadaşlarıno trafoya girmemesi konusunda uyarmak için görevlendirildiğini belirtti.

Tekin’in, parti örgütüne gönderdiği konuyla ilgili genelgede Şero’nun ekibi ile birlikte yapacağı çalışmalara kolaylık gösterilmesini istedi.

Genelge şöyle;

“Bilindiği üzere 30 Mart Yerel Seçimlerinde yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili olarak Enerji Bakanı Sayın Taner Yıldız bir açıklama yaparak ‘Espri yapmıyorum, trafoya kedi girdi. Bu ilk kez yaşanmadı. Bunu seçime bağlamak yanlış.’ demiş ve bu konu uzun süre kamuoyunun gündeminde kalmıştı.

Enerji Bakanı Sayın Taner Yıldız’ın 30 Mart yerel seçimlerinde kedileri kontrol edememesinden kaynaklı yapmış olduğu bu sorunun önüne geçmek ve bir kez daha sorunun tekrarlanmaması adına CHP Genel Merkezi olarak önlem alma gereği duymuştur.

Konuyla ilgili olarak CHP’nin sevilen kadrolu kedisi ‘Şero’ görevlendirilmiş olup, 81 ilde yaşayan tüm kedi arkadaşlarına trafolardan uzak durmaları ve bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilmesi için çalışmalar yürütülecektir.

‘Şero’nun yürüteciği çalışmalarda gereken tüm kolaylığın sağlanması hususunu bilgilerinize rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Gürsel Tekin.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz