Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

Katiller Aramızda Geziyor…

21 Ocak 2010 Perşembe, 13:11
Katiller Aramızda Geziyor…

Antakya Gazeteciler Cemiyeti Basın ve Demokrasi şehidi, Gazeteci Uğur Mumcu’ nun ölümünün 17. yılı nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Başkan Ahmet Abdullahoğlu: “Basın ve Demokrasi şehidi, Uğur Mumcu üstadımızı ölümünün 17. yılında yine saygıyla anıyoruz.
Karanlık güçlerin 24 Ocak 1994 günü arabasına yerleştirilen bombanın patlatılmasıyla şehit edilen Atatürk ılke ve Devrimlerinin yılmaz savunucusu Uğur Mumcu’nun hala katillerinin yakalanmaması, demokrasimiz açısından utanç verici bir olaydır.
 
Katillerinin 17 yıl aradan geçmesine rağmen hala ellerine kollarını sallaya sallaya gezmeleri, karanlık güçlere cesaret verdiğini niye kimse kabul etmiyor?
Demokrasiyi savunan, Atatürk ilke ve Devrimlerini benimsemesinden başka, halkına doğruları anlatarak aydınlanması yolunda çaba gösteren Basın ve Demokrasi şehidi Uğur Mumcu’yu aziz hatırası önünde b.ir kez daha eğilirken, katillerinin bulunması için, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşamasını isteyen tüm güvenlik kuvvetlerine yakalamaları için hareket geçmeleri çağrısında bulunuyoruz.” Dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz