Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Kariyer Günleri Paneli…

28 Aralık 2009 Pazartesi, 14:22
Kariyer Günleri Paneli…

      Antakya Ticaret ve Sanayi odasının sahibi, Mustafa Kemal üniversitesi’ nin ortağı olduğu KOBı Personel Destek Merkezi Projesi kapsamında düzenlenen  “Kariyer Günleri” etkinliği Mustafa Kemal üniversitesi Atatürk Konferans Salonunda düzenlendi.        
 Panele konuşmacı olarak Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Microsoft Dünya üretim ve Kaynaklardan Sorumlu Genel Müdürü çağlayan Arkan ve şe Key Başarı Akademisi Kurucusu Timur Tiryaki katıldı.  
 Katılımın yoğun olduğu panele Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfi Savaş, ATSO Başkanı Hikmet çinçin, Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri.  ışkur Müdürü Ahmet Bulanık ve çok sayıda iş adamı katıldı.       
 Panelin açılış konuşmalarında söz alan Rektör Canda “Açtığımız meslek yüksek okulları ile ihtiyaç duyulan alanlarda ve özellikle Hatay’ da gerekli iş kolları için nitelikli eleman ihtiyacına çözüm üretiyoruz. Mustafa Kemal üniversitesi olarak bu konularda üzerimize düşeni yerine getirmekteyiz.”dedi. Konuşmaların ardından katılımcılara plaket takdim edildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz