Son Dakika
15 Ağustos 2018 Çarşamba

Kalyoncu: 24 saat çalışıyoruz…

11 Şubat 2009 Çarşamba, 10:30
Kalyoncu: 24 saat çalışıyoruz…

Hatay Dernekler Platformu üyeleri Hatay Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu’yu ziyaret etti.
 
Emniyet Müdürü Kalyoncu’nun makamında gerçekleşen ziyarete Hatay Dernekler Platformu sözcüsü Mahmut Balcı ve Platform üyesi dernek başkanları katıldı.
 
Balcı: Derneklerin sorunlarını çözmek için çalışıyoruz Hatay Dernekler Platformu sözcüsü Mahmut Balcı, 52 Derneğin bir araya geldiğini ve Hatay Dernekler Platformunu oluşturduklarını belirterek, “ 52 köy, mahalle, ilçe ve beldelerdeki dernekleri bir araya getirdik.Derneklerin sorunlarını çözmek ve örgütlü toplum oluşturmak için çalışıyoruz.Size yeni görevinizde başarılar diliyoruz.Hayırlı olsun” dedi.
 
Hatay Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu da yaptığı konuşmada, “Vatandaşlarının huzur ve güveni için 24 saat görev yapıyoruz. Hukuk kuralları içinde, insan haklarına saygılı davranış sergileyerek vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızla el birliği yaparak onlara en güzel hizmeti vermek amacındayız. Vatandaşlarımızı güven ve huzuru için elimizden gelen gayreti tüm ekibimle birlikte gösteriyorum. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz