Son Dakika
20 Eylül 2018 Perşembe

Kaldığımız Yerden Devam Edeceğiz….

31 Aralık 2011 Cumartesi, 09:35
Kaldığımız Yerden Devam Edeceğiz….

Savaş, “hizmet dolu bir yılı daha geride bıraktık, 2012’de aynı azim ve heyecanla hizmetlere kaldıkları yerden devam edeceğiz”
 
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, yeni yıl münasebetiyle yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; “ Umutların yeşerdiği, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam şartlarıyla ilgili beklentilerin arttığı coşku ve hizmet dolu bir yılı daha geride bıraktık. ümit ve heyecanla dolu olduğumuz yeni bir yılı daha karşılayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. 2012 yılında da yeni ümitlerle, aynı azim ve heyecanımızla, coşkumuzla ve siz değerli hemşerilerimizin desteğiyle hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.
 
 
Yerel yönetimler için kısa sayılabilecek 33 aylık görev süremiz içerisinde, Antakya’mızı daha modern, daha çağdaş ve yaşanabilir bir kent konumuna dönüştürebilme adına önemli hizmetler gerçekleştirdik.”
 
 
Kentin yıllara sarih sorunlarına kalıcı çözümler üreterek Antakya’nın çağdaş bir görünüme kavuşturma ve geleceğe hazırlama yolunda, hizmet süresi boyunca gerçekleştirilen hummalı çalışmalara gösterilen anlayış ve hoşgörüden dolayı teşekkür ettiğini ifade eden Savaş; “Altyapısıyla, Tarihi mekânlarımızın restorasyonuyla, cadde-sokak ve parklarımızın modernizasyonuyla, yeni köprülerle, otoparklarla, semt sahalarıyla, kavşak düzenlemeleriyle, insanlarımızın sosyal ve kültürel ihtiyacına cevap verecek Habib-i Neccar Seyir Terasları, ızmir Caddesi Sosyal Tesisleri, Antakya Mahfeli ve Yaşam Merkezi Kompleksi, Antakya Semt Pazarı Kompleksi gibi dev tesislerle memleketimiz her geçen gün layık olduğu ve hak ettiği görünüme kavuşmaktadır.
 
 
Antakya Belediyesi olarak 2012 yılına girerken, geçtiğimiz 33 aylık hizmet dönemimiz gibi, yeni yılda da halkımıza en iyi hizmetleri gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindiğimizi belirtmek istiyorum.” Dedi.
 
 
Savaş açıklamasının sonunda; “Her yeni yıl coşkunun, mutluluğun daha bir anlamlandığı, umudun çoğaldığı, yepyeni beklentilerin doğduğu tatlı heyecanların yaşandığı günlerdir.
 
 
Dünya üzerinde bir değer ve ayrıcalıklı bir kent olan Antakya’mızda yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm hemşerilerimle paylaşıyor, 2012 yılının sevginin, kardeşliğin ve barışın daha da çoğaldığı bir yıl olması dileklerimle tüm hemşerilerimize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” ıfadelerine yer verdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz