Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Kadro Güçleniyor…

25 Ocak 2012 Çarşamba, 11:02
Kadro Güçleniyor…

Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi’nde ilimizi başarıyla temsil eden Homend Antakya Belediyespor, Monigue Paulette Currie ve Nazlı Güler’in ardından WNBA ligi oyuncularından powerforvet Jennifer Lee Lacy’yi transfer ederek kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kurulduğunun henüz 7.ayında 2.ligde şampiyonluğa ulaşarak Hatay’ı, Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi’nde başarıyla temsil eden Homend Antakya Belediyespor, Amerika Kadınlar Basketbol Woman NBA (WNBA) Ligi oyuncularından powerforvet Jennifer Lee Lacy’yi transfer ederek kadrosunu güçlendirdi.
 
 
 Homend Antakya Belediyespor ıdari Menajeri Mahmut Denk ve yeni transfer Amerikalı Bayan Basketbolcu Jennifer Lee Lacy Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
 
 
Savaş ziyarette yaptığı açıklamada, “Homend Antakya Belediyespor olarak Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi’ndeki ilk yılımızda hedefimiz ligde kalmak ve alabildiğimiz kadar galibiyet elde ederek tecrübe kazanmak. Fenerbahçe, Galatasaray, Botaş gibi tecrübeli ve köklü takımların içinde olduğu bir ligde mücadele ediyoruz.
 
 
 Avrupa’nın önde gelen bu önemli liginde köklü ve maddi kaynakları üst seviyede olan takımlarla başa baş mücadele etmek ve takımımızı daha da güçlendirmek adına 28 yaşında ve 1.91 Cm. boyundaki Amerika WNBA Ligi’nde Tulsa Shock takımında forma giyen Jennifer Lee Lacy ile anlaşma sağladık. Amerikalı sporcumuz hem iyi bir skorer, hemde iyi bir pivot oyuncusu.
 
 
 
Yeni oyuncumuz Jennifer Lee Lacy’nin takımımıza önemli ölçüde katkı sağlayacağını düşünüyorum ve yeni oyuncumuza müsabakalarda başarılar diliyorum. Deneyimli oyuncumuzun tecrübesiyle takımımızın elde edeceği galibiyetlerde önemli rol oynayacağına inanıyorum.” dedi.Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz