Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

ıstiklal Marşını Anlamak…

12 Ocak 2012 Perşembe, 09:01
ıstiklal Marşını Anlamak…

Serinyol ılköğretim Okulu’nun Sosyal Faaliyetler kapsamında düzenlenen “ıstiklal Marşını Anlamak” Konulu Konferans Antakya Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Ankara üniversitesinden Profesör Dr. Nurullah çetin’in konuşmacı katıldığı konferansa Okul Müdürleri, yazar ve sanatçı camiasından önemli isimler, eğitimciler, gazeteciler, veliler ile Antakya ve Serinyol Beldesinden gelen öğrenciler katıldı.
 
 
“ıstiklal Marşını Anlamak” Konulu Konferansının açılış Konuşmasını yapan Serinyol ılköğretim Müdürü Mustafa Ertan Bozkır, böyle önemli bir konuda birlik ve bütünlük içinde olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.
 
 
ıki saate yakın süren konferans Ankara üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Profesörü Nurullah çetin’in ıstiklal Marşını Anlamak Konulu sunumundan sonra Serinyol ıköğretim Okulu Müdürü Mustafa Ertan Bozkır’ın Plaket takdimi ile sona erdi.
 
 
Programın organizatörü Eğitimci Yazar Fatma çetin Kabadayı “Bu organizasyonda desteklerini esirgemeyen başta Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş olmak üzere, Değerli okul Müdürüm Mustafa Ertan Bozkır ve Gazeteci Yazar Erhan Palabıyık’a, bu güzel programı bize en güzel şekilde sunan Değerli öğretmen Arkadaşımız Sayın Kadriye Umaroğlu’na, emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, katılımcı dostlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Milli Mücadele Yıllarını ve Mehmet Akif Ersoy’u anlatan film büyük bir beğeniyle izlendi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz