Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

ıskenderun’da CHP’den Polise kutlama…

13 Nisan 2013 Cumartesi, 12:05
ıskenderun’da CHP’den Polise kutlama…

CHP ıskenderun ılçe Başkanı Dr. Süleyman UYAR ve ilçe yönetimi 10 Nisan Emniyet Teşkilatı’ nın kuruluş yıldönümü ve Polis haftası münasebetiyle ıskenderun Emniyet Müdürü Cengiz BAşER’e nezaket ziyaretinde bulundular. Uyar; “ülkenin her köşesinde fedakârca görev yapan polislerimize şükranlarımızı sunuyoruz diyerek zor koşularda çalışan Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın gösterdiği gayretin karşılığı, daha iyi şartlarda görev yapma imkânının sağlanmasıdır. 
 
Bu iyileştirmeler, Emniyet Teşkilatına yönelik bir lütuf değil, hak edilen bir durumun yerine getirilmesi olacaktır. 10 Nisan Polis Günü sebebiyle Emniyet Teşkilatımızın 168. yıldönümünde fedakâr ve çalışkan mensuplarının bu özel gününü kutlar, halkın huzurunu sağlama gayreti sırasında hayatını kaybeden veya aramızdan ayrılmış emniyet şehitlerimize Allah’tan rahmet, Emniyet Müdürlüğümüzün tüm çalışanlarına da sağlık ve mutluluk dilerim.” dedi. 
 
Emniyet müdürü Cengiz BAşER’ de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sizlerin ve halkımızın desteği ile görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bölgemizin en büyük sorunlarından biri uyuşturucu, vatandaşlarımızla elele vererek bu illeti kökünden kazımaya kararlıyız. Emniyet teşkilatı çalışanlarımız ve Toplum Destekli Polisimiz Mahallelerde huzur toplantıları yapmaya devam etmektedir.
 
Halkımız bu konuda oldukça bilinçli bizler her şeyi duyup göremeyebiliriz bu konuda bizim sloganımız herkes polis; vatandaşlarımız olumsuz durumda bizleri çekinmeden arayabilirler. özellikle suçla mücadele konusunda asla taviz vermeyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarımız Türkiye’ de yakalanan en büyük 3. Uyuşturucu hap operasyonunu başarıyla gerçekleştirdiler.” ” şeklinde konuştu.
 
Emniyet müdürü Cengiz BAşER; değerlendirmesini sonunda  “Hırsızlık ve adi suçla mücadelede oldukça başarılı bir grafik yakaladık. Burada sizlerinde katkıları büyük bizlere olan desteğinize teşekkür ediyoruz hep birlikte suçun silindiği bir ortam yaratmak diyerek Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz