Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

ışbirliği Devam Edecek…

03 Şubat 2012 Cuma, 08:58
ışbirliği Devam Edecek…

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hayrettin çolakoğlu, (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet çinçin ve Yönetim Kurulu üyeleri,  Antakya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali’ye nezaket ziyaretinde bulundu.Ziyarette ATSO Heyeti, katılımcı ve demokratik bir seçim sürecinin geride kaldığını, bundan sonraki süreçte OSB’nin verimliliğinin arttırılması noktasında yapılacak çalışmalarda ATSO olarak tüm projelere destek vereceklerini ifade ettiler. Tahsin Kabaali OSB’nin geliştirilmesi ile alakalı hazırlanan projeler hakkında ATSO heyetine brifing verdi.
 
Göreve başladıkları kısa zaman içinde OSB’nin birçok soruna çözüm üreterek şehirle entegre hale gelmiş bir Organize Sanayi Bölgesi oluşturduklarını dile getiren Kabaali, OSB’nin borçlu yapıdan daha işler hale gelmesini sağlamak üzere bir takım çalışmalar yapıldığını, alt yapı ve peyzaj çalışmalarına önem verildiğini, OSB’nin gelişmesi için kısa, orta ve uzun vadeli planlar geliştirdiklerini kaydetti.
 
Ziyaretlerinden ötürü ATSO heyetine teşekkürlerini sunan Tahsin Kabaali, ATSO’nun OSB’ye vermiş olduğu desteklerin yadsınamaz olduğu ve ATSO’dan alınan güçle daha iyi işler başarılabileceğini ifade etti.
 
 
ATSO Başkanı Hikmet çinçin Antakya OSB’nin gelişmesi yönünde gerçekleştirilecek tüm projelerde beraber hareket etmekten mutluluk duyacaklarını ifade ederek ziyareti sonlandırdı. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz