İş imkanı Sağlayacağız…

04 Mart 2014 Salı, 09:05
İş imkanı Sağlayacağız…

Cumhuriyet Halk Partisi Defne Belediye Başkan adayı Dr. ıbrahim Yaman, Hataylı insanların Suudi Arabistan çöllerinde çalışmalarından kurtaracakları sözünü verdi.

Seçim çalışmaları çerçevesinde Antakya’nın çekmece ile Yeşilpınar beldelerindeki seçim bürolarının açılışında konuşan ıbrahim Yaman, özellikle işsizlik sorununa değinirken, işsizliği öncelikli sorun olarak gördüklerini ifade ederken, “ Artık çocuklarımızın Arabistan çöllerinde kölelik şartlarında çalışmaktan kurtaracağız. Bunun sözünü veriyorum” dedi.

Yeşilpınar seçim bürosunun açılışındaki konuşmasında, bölgenin sorunlarının farkında olduğuna dikkat çeken ibrahim Yaman, seçimden sonra gerek çekmece gerekse Yeşilpınar’ın hak ettikleri hizmeti alacakları sözünü verdi.

CHP Defne Belediye Başkan adayı Dr. ıbrahim Yaman’a Hatay Milletvekilleri Refik Eryılmaz ve Mehmet Ali Ediboğlu eşlik ederken, ıbrahim Yaman’a vereceği hizmetler için kefil olduklarını dile getirdiler.
ıbrahim Yaman, Milletvekilleri Refik Eryılmaz ve Mehmet Ali Ediboğlu ile birlikte vatandaşlara karanfil dağıtarak, barış güvercinleri uçurdular.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz